fbpx

XVIII Konferencja Bujatryczna pt. „Immunoprofilaktyka swoista i nieswoista wybranych chorób bydła – nowe osiągnięcia i kierunki rozwoju”

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w prestiżowej XVIII Konferencji Bujatrycznej pt. „Immunoprofilaktyka swoista i nieswoista wybranych chorób bydła – nowe osiągnięcia i kierunki rozwoju”, która odbyła się w dniach 19-20 kwietnia 2024 roku organizowanej przez Zakład Chorób Bydła i Owiec Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach wraz z Polskim Stowarzyszeniem Bujatrycznym To wydarzenie zgromadziło ekspertów i praktyków z całej Polski, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z zakresu bujatryki.
Udział w konferencji to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wzmocnienia relacji z obecnymi partnerami.
Podczas dwóch dni konferencji nasi przedstawiciele uczestniczyli w licznych panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach, które przyczyniły się do zwiększenia naszej wiedzy i umiejętności, a także pozwoliły na pokazanie naszego zaangażowania w rozwój branży.
Dziękujemy organizatorom za stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i promowania innowacji w bujatryce. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego ważnego wydarzenia i już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji w 2025 roku.

tesaat