fbpx

Dezynfekcja w hodowli

Produkty z aktywnym srebrem dla zwierząt hodowlanych

Dbałość o należyty poziom higieny jest jedną z podstaw nowoczesnej, dobrze funkcjonującej hodowli.
W SILVECO wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Lekarzy Weterynarii i hodowców, oferując niezawodny preparat do dezynfekcji, zawierający aktywne formy srebra.

Dezynfekcja hodowli – sprawdzone środki z nanosrebrem dla zwierząt hodowlanych

Oferujemy Hodowcom i Lekarzom Weterynarii wysokiej jakości preparaty służące do dezynfekcji hodowli. Celem dezynfekcji jest niszczenie drobnoustrojów i patogenów chorobotwórczych, które mogłyby zaszkodzić zwierzętom.  Produkowane przez nas środki zawierają cząsteczki aktywnego srebra, które znane jest ze swoich właściwości bakteriobójczych. Przygotowane specjalnie w celach dezynfekcji preparaty sprzyjają profilaktyce chorób, gdyż chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusów, bakterii i grzybów, co pomaga uniknąć poważnych chorób w hodowli.

Nasze preparaty charakteryzują się szerokim zakresem działania. Korzystanie z produktów z naszej oferty pozwoli na skuteczną i systematyczną dezynfekcję hodowli, dzięki czemu będzie można na bieżąco redukować ilość drobnoustrojów w otoczeniu. Środki z aktywnym srebrem stanowią ciekawą alternatywę dla popularnych produktów do dezynfekcji. Srebro jest naturalne, a przy tym wykazuje wysoką skuteczność w zakresie zwalczania patogenów.

Srebro posiada właściwości biobójcze i jest bezpieczne dla zwierząt. Dzięki temu doskonale sprawdza się w dezynfekcji budynków przeznaczonych do hodowli. Unikatowa formuła naszych produktów zapewnia długotrwałą ochronę mikrobiologiczną.

Poznaj ofertę

Sprawdź również:

testPL